1 » Płatności2

Płatności

Za zakupy zrobione w naszym sklepie możesz zapłacić na kilka sposobów:

  • Przelew
  • Przelew online
  • Płatność ratalna
  • Płatność przy odbiorze

 

Przelew - zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

Płatność online - forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez PayU S.A. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

Płatność ratalna - autoryzowana przez firma PayU S.A.. Bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą otrzymania przez nas potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
 

Płatność kartą (Visa, Mastercard) - płatność kartą, autoryzowana przez firma PayU S.A.. Bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą otrzymania przez nas potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

W niektórych przypadkach opcja płatności za pobraniem może być niedostępna - informacja jest umieszczana na karcie produktu.

Płatność ratalna Credit Agriocole
Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!


KARO-PLUS Radosław Paprocki oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.


Przejdź do strony głównej
dostawa gratis bezpieczne płatności elektroniczne PAYU zakupy na raty  
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl